O nas         

sklep internetowy, jakiego jeszcze nie było


Sklep internetowy 1000drzwi.pl to efekt połączenia naszej branżowej, profesjonalnej wiedzy oraz oczekiwań klientów, którzy przede wszystkim cenią sprawdzony, trwały produkt, który jest dostarczany w jak najkrótszym czasie. Sklep internetowy oferuje swoim klientom drzwi jedynie najlepszych producentów, których długoletnia obecność na rynku i opinie zadowolonych klientów gwarantują najwyższą jakość i trwałość. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z producentami mamy możliwość oferowania produktów po wyjątkowo korzystnych cenach. Szczególnie polecamy cyklicznie wznawiane promocje. 1000 drzwi - sklep internetowy dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i codziennie monitorujemy rynek, by oferować tylko najlepszy towar.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług sklepu 1000podlog.pl. W szczególności polecamy naszym klientom tanie panele, które specjalnie z myślą o Was starannie dobieramy spośród oferty najbardziej uznanych producentów. Nasze tanie panele - w odróżnieniu od konkurencji - charakteryzują się, poza niską ceną oczywiście, doskonałymi parametrami. Są trwałe, odporne na ścieranie, a dodatkowo ich montaż nie nastręcza większych trudności. W swej ofercie posiadamy panele firm takich jak:
Quick-Step, Krono Original, Swiss Krono, Egger, Bel-Pol i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Osoba odpowiedzialna:

Witosław Wandzel

Kierownik Oddziału
witoslaw.wandzel@1000drzwi.pl

Magazyn


Nasz magazyn dba o wysoką jakość pakowania i zabezpieczania Państwa przesyłek. Odsetek uszkodzeń naszych przesyłek jest bardzo niewielki i wynosi poniżej 1%. Przesyłki są również bardzo dobrze zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone i w przypadku nawet niewielkich uszkodzeń, upoważnieni są Państwo do odszkodowania relatywnego do wartości szkody.

 

Montaż

Doświadczenie naszych montażystów pozwala nam podołać najtrudniejszym wyzwaniom. Niestety z powodów czysto ekonomicznych montaże „domowe” wykonujemy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Większe inwestycje jesteśmy w stanie wykonać na terenie całego kraju. Zapraszamy !

 

DANE FIRMY:

FIRMA HANDLOWO ­USŁUGOWA MENOS
JAROSŁAW SOBIERAJ
ul. Katowicka 15
43-­400 Cieszyn
NIP: PL5481290303
REGON: 070828807
INFOLINIA 1000drzwi.pl:   502 504 579
MAIL: sklep@1000drzwi.pl 

INFOLINIA 1000podlog.pl:   511 170 110
MAIL: sklep@1000podlog.pl

Konto bankowe : Alior Bank 74 2490 0005 0000 4530 8925 8635
 

Pobierz wpis do ewidencji  Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.
© 2013 Copyright by 1000drzwi | Wszystkie prawa zastrzeżone.